درباره ما

کار در انگلیس

شرکت AM2PM یک نهاد پشتیبان حرفه­ای پیشرو برای تمامی افرادی است که برای اتخاذ تصمیمات حساس حرفه ای زندگی خود به اطلاعات، مشاوره و پشتیبانی نیاز دارند. کاریابی بین المللی AM2PM در طول سالها به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است. تخصص و تبحر در انجام گزینش های مناسب از میان طیف وسیعی از حوزه های شغلی و انواع مشاغل مثال زدنی است که این خصوصیت از دانش و تجربه طولانی مدت فعالیت ما در این حوزه نشات می گیرد. ما دانش وسیع خود از خواسته ها و نیازهای شغلی کارجویان ایرانی را با دانش، تخصص و مهارت خود در حوزه اشتغال بین المللی ترکیب می کنیم تا ارائه دهنده خدمات جامع و تخصصی برای کارفرمایان و کارجویان باشیم.
خدمات اشتغال جامع و درعین حال تخصصی
ما به کشور و یا مشاغل خاصی محدود نمی شود و در عین جامعیت، از وجود مشاوران و متخصصین مجرب هر حوزه تخصصی (عمران و ساختمان، فناوری اطلاعات، پزشکی و درمانی، مدیریت، گردشگری و هتلداری، اقتصاد و حسابداری، خدماتی و اداری و …) در بریتانیا می­باشد. این ویژگی “جامعیت + تخصص” یکی از دلایل اصلی موفقیت در جذب گستره وسیعی از مخاطبان (چه کارجو و چه کارفرما) بوده است. تیم تحقیق و توسعه از طریق انجام تحقیقات گسترده، پیوسته می کوشند تا بر دانش و تخصص تیم مشاوره درباره بازار کار بین المللی و پویایی استعدادها بیفزایند.

بهره مندی خدمات اشتغال ما از سیستم نرم افزاری مدرن و مطابق استانداردهای بین المللی ویژه کارجویان برای ثبت اطلاعات، جستجوی مشاغل، دسته بندی مشاغل دلخواه، درخواست برای مشاغل مورد نظر، خدمات نگارش رزومه و … و همچنین امکانات نرم افزاری به روز برای کارفرمایان جهت ثبت آگهی، جستجو و مشاهده رزومه ها، درخواست تماس با کارجویان برگزیده، تنظیم زمان مصاحبه و … سبب کاهش قابل توجهی در هزینه، زمان و انرژی مشتریان و همچنین رهایی از محدودیت های مکانی و زمانی گردیده است؛ به نحوی که هر کارجو می تواند بدون نیاز به مراجعه حضوری برای فرصت های شغلی در مناطق مختلف جهان درخواست دهد و همچنین کارفرمایان نیز بدون صرف زمان و هزینه های نابجا، آگهی فرصت های شغلی موجود خود را از طریق سامانه به اطلاع کارجویان برسانند و یا کل پروژه جذب نیروی کاری مورد نیاز خود را به متخصصان ما بسپارند.

خدمات اشتغال ارائه شده توسط آژانس بین المللی به تناسب کاربری در دو شاخه کلی کاریابی (ارائه فرصت­های شغلی بین المللی و مشاوره شغلی و حرفه­ای به کارجویان) و کارمند یابی (خدمات مدیریت منابع انسانی و معرفی نیروهای کاری به کارفرمایان بین المللی) طبقه بندی می شود و کوشش همیشگی تیم مشاوران و کارشناسان AM2PMبرانگیختن رضایت متقابل کارجویان و کارفرمایان از خدمات ارائه شده می­باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top